یکشنبه 22 فروردين 1400 - Sun 11 Apr 2021
  • پیام تسلیت به مدیرکل محترم دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی معاونت مطبوعاتی

  • پیام تسلیت به جناب آقای محسن محمدی

  • این نشانه‌ای از اقتدار ماست

  • ۵ کاندیدای جدی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰

  • ایران سال گذشته ۳ میلیارد دلار بنزین صادر کرد/ افت ۲۳ درصدی ارزش صادرات کالاهای پتروشیمی

  • کرونا جان 193 بیمار دیگر را گرفت/ 386 شهر در وضعیت قرمز و نارنجی

  • مشکل پرسپولیس برای سفر به هند حل شد/ سرخ‌پوشان عصر امروز به گوا می روند

  • دهن کجی BBC به مخاطبان/ همسر ملکه انگلیس ادعاها را زیر سوال برد+ فیلم

  • 55 چهره‌ای کارزار ریاست جمهوری می‌شوند

  • مگر برجام قرار نبود همه تحریم‌ها را لغو کند؟

  • شرط معقول برای راستی‌آزمایی لغو تحریم‌ها

  • خودکشی برای یک سر تکان دادن بایدن

  • ابتکار شهید صیاد برای مرسوم کردن روزه‌داری در ارتش شاه

  • تصاویری ماندگار از مراسم تشییع شهید صیاد

  • نابودشدن سرمایه مردم در بورس نتیجه عملکرد نئولیبرال‌ها در ۸ سال گذشته است

  • آغاز فاز سوم تست انسانی واکسن «کووایران» از اردیبهشت/ ۵ شهر کاندیدای تزریق در فاز سوم شدند

  • برجام با آب‌نبات چوبی احیا نمی‌شود

  • زندگینامه صیاد دلها سپهبد شهید علی صیاد شیرازی /فرمانده دلاور و پرافتخار 8 سال دفاع مقدس،از عملیات فتح المبین تا مرصاد+نماهنگ صیاد شهادت

  • پیشنهاد جدید ریاض به صنعاء برای فرار از شکست در مأرب یمن

  • ساخت سریال شهید صیاد شیرازی با تهیه‌کنندگی والی‌نژاد آغاز شد

  • |ف |
    | | | |
    کد خبر: 225598
    تاریخ انتشار: 09/اسفند/1399 - 23:52

    صعود ۵ فرنگی‌کار ایران به نیمه‌نهایی تورنمنت اوکراین/الهی و سهرابی حذف شدند

    پنج فرنگی‌کار ایران راهی مرحله نیمه‌نهایی تورنمنت اوکراین شدند.

     صعود ۵ فرنگی‌کار ایران به نیمه‌نهایی تورنمنت اوکراین/الهی و سهرابی حذف شدند

    به گزارش پایگاه خبری «حامیان ولایت» به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های پنج وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی تورنمنت اوکراین، علیرضا نجاتی در ۶۰، محمدعلی گرایی و امین کاویانی‌نژاد در ۷۷، رامین طاهری در ۸۷ و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی راهی نیمه‌نهایی شدند و دانیال سهرابی در ۶۷ کیلوگرم حذف شد.

    در کشتی آزاد عرفان الهی در ۷۰ کیلوگرم حذف شد و محمد عالی تبار در ۹۲ کیلوگرم نیز راهی گروه بازنده‌ها شد.

    کشتی آزاد:

    در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی دارنده مدال نقره نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۹ پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایوان کوسیاک از اوکراین با نتیجه ۱۸ بر ۷ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر اوکراینی در مرحله یک هشتم نهایی، الهی از دور رقابت ها کنار رفت.
     
    در وزن ۹۲ کیلوگرم محمد عالی تبار در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۴ مغلوب ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و باید منتظر حضور این حریف در دی دار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

    کشتی فرنگی:

    در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز جهان پس از استراحت در دور اول و در دور دوم مقابل دمیترو تسیمبالیوک دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل گئورگ غریبیان قهرمان اروپا از ارمنستان با نتیجه ۵ بر یک پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نجاتی در این مرحله به مصاف الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان می رود.

    در وزن ۶۷ کیلوگرم دانیال سهرابی کشتی گیر جوان کشورمان در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر (ضربه فنی) مقابل اسلاویک گالتسیان دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله یک چهارم نهایی، سهرابی از دور رقابت ها حذف شد.

    در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مارسل استرکوبورگ از هلند را شکست داد. وی در دور بعد مقابل باکوری گوگولی از گرجستان با نتیجه ۹ بر صفر (ضربه فنی) پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله ایسرالمبرت کاریون از اسپانیا را با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله به مصاف ولادمیر یاکوولیف از اوکراین می رود.

    در همین وزن امین کاویانی نژاد در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر دمیترو پیشکوف دارنده مدال برنز بازی های اروپایی از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل استویان کوباتوف از بلغارستان با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفراریک نیکوقوسیان از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان می رود.

    در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۵ بر یک از سد روسلان ماحومدوف از از اوکراین گذشت وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایهان یاراشوویچ از بلاروس با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. طاهری در این مرحله به مصاف لاشا گوبادزه قهرمان جهان از گرجستان می رود.

    در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر میخایلو ویشنیوتسکی از اوکراین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر صفر رومان کیم دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. میرزازاده در این مرحله با زویادی پاتاریدزه قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان می رود.

    نظرات بینندگان
    نظرات شما