پنجشنبه 03 مهر 1399 - Thu 24 Sep 2020
  • فیلم/ ماجرای واقعی از فروش یک شهر ایران به یک نفر

  • رکود واحدهای تولیدی و بیکاری جوانان رنج آور است

  • مرضی که از سرطان بدتر است!

  • آخرین مدافعان ناشناخته خرمشهر قبل از سقوط +عکس

  • شهیدی که خود را بدهکار انقلاب می‌دید +عکس

  • مسئولان به جای حرف‌درمانی به میان مردم بروند

  • حذف دل‌نوشته وزیر بهداشت برای سردار سلیمانی از اینستاگرام

  • مراقب بیانیه‌فروشی‌های اروپا باشیم

  • خط حزب‌الله ۲۵۵/ بشارت مقاومت

  • سپاه با وجود تحریم‌ها اجازه توقف هیچ طرحی را نمی‌دهد

  • جوانان نسل سوم و چهارم خود را برای خیزهای بلند آماده کنند / زندگی کنونی حق مردم ایران نیست/ مردم بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان نقشه راه مطالعه کنند

  • چله اصلاح بورس به پایان رسید؟

  • واشنگتن: فشار حداکثری به ایران را ادامه می‌دهیم اما به دنبال مذاکره با تهران هستیم

  • نشان و پرچم جدید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران +عکس

  • هاشمی‌رفسنجانی و حسن روحانی رکورددارِ تورم‌سازترین دولت‌های ایران

  • رسول‌پناه: قطر نمی‌تواند میزبان جام جهانی باشد/ از AFC نتیجه نگیریم به فیفا شکایت می‌کنیم

  • توضیحات معاون وزیر بهداشت درخصوص مخاطرات همپوشانی آنفلوآنزا و کرونا

  • پاسخ تلویحی همتی به گلایه وزیر بهداشت

  • «حاج نادعلی» هم جنگید، هم مداحی کرد، هم ۳ پسرش را داد+صوت

  • آبادان و خرمشهر را بدهیم به صدام، بعداً پس می‌گیریم!

  • فیلم/ ماجرای واقعی از فروش یک شهر ایران به یک نفر

  • رکود واحدهای تولیدی و بیکاری جوانان رنج آور است

  • مرضی که از سرطان بدتر است!

  • آخرین مدافعان ناشناخته خرمشهر قبل از سقوط +عکس

  • شهیدی که خود را بدهکار انقلاب می‌دید +عکس

  • مسئولان به جای حرف‌درمانی به میان مردم بروند

  • حذف دل‌نوشته وزیر بهداشت برای سردار سلیمانی از اینستاگرام

  • مراقب بیانیه‌فروشی‌های اروپا باشیم

  • خط حزب‌الله ۲۵۵/ بشارت مقاومت

  • سپاه با وجود تحریم‌ها اجازه توقف هیچ طرحی را نمی‌دهد

  • جوانان نسل سوم و چهارم خود را برای خیزهای بلند آماده کنند / زندگی کنونی حق مردم ایران نیست/ مردم بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان نقشه راه مطالعه کنند

  • چله اصلاح بورس به پایان رسید؟

  • واشنگتن: فشار حداکثری به ایران را ادامه می‌دهیم اما به دنبال مذاکره با تهران هستیم

  • نشان و پرچم جدید وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران +عکس

  • هاشمی‌رفسنجانی و حسن روحانی رکورددارِ تورم‌سازترین دولت‌های ایران

  • رسول‌پناه: قطر نمی‌تواند میزبان جام جهانی باشد/ از AFC نتیجه نگیریم به فیفا شکایت می‌کنیم

  • توضیحات معاون وزیر بهداشت درخصوص مخاطرات همپوشانی آنفلوآنزا و کرونا

  • پاسخ تلویحی همتی به گلایه وزیر بهداشت

  • «حاج نادعلی» هم جنگید، هم مداحی کرد، هم ۳ پسرش را داد+صوت

  • آبادان و خرمشهر را بدهیم به صدام، بعداً پس می‌گیریم!

    • فیلم
    |ف |
    | | | |
    کد خبر: 21870
    تاریخ انتشار: 10/اسفند/1394 - 14:39
    پایگاه خبری حامیان ولایت/انتخابات

    پیروزی اصولگرایان در ماراتن مجلس دهم/آمار مستند از سهم اصولگرایان، اصلاح‌طلبان، اعتدال‌گرایان و مستقل‌ها

    براساس آخرین آمار منتشر شده از اسامی منتخبان ملت در مجلس دهم، تاکنون اصولگرایان با کسب حداقل ۹۵ کرسی نسبت به اصلاح‌طلبان پیشتاز هستند.

     پیروزی اصولگرایان در ماراتن مجلس دهم/آمار مستند از سهم اصولگرایان، اصلاح‌طلبان، اعتدال‌گرایان و مستقل‌ها

    دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه برگزار شد و 192 منتخب ملت ایران مشخص شدند اما همچنان ماراتن انتخابات برای 68 کرسی باقی مانده که تکلیف آن در دور دوم انتخابات مشخص خواهد شد.

    براساس این گزارش تاکنون اصولگرایان با 95 نامزد نسبت به اصلاح‌طلبان با 57 نامزد پیشتاز ورود به بهارستان بوده‌اند، در این بین نامزد‌های اعتدال‌گرا 8 کرسی و مستقل‌ها 33 کرسی در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به‌دست آوردند.

    گفتنی است برخی از نامزد‌هایی که در دور اول منتخب ملت ایران شده‌اند، گرایش سیاسی‌شان مستقل با گرایش اصولگرایی است درحالی که در این جدول به عنوان مستقل ذکر شده‌اند که اگر این افراد را هم به آمار منتخبان اصولگرا در بهارستان دهم اضافه کنیم، تعداد اصولگرایان بیش از آمار فعلی خواهد شد.  

    از سوئی دیگر 55 نامزد اصولگرا، 39 نامزد اصلاح‌طلب، 4 نامزد اعتدال‌گرا و 28 نامزد مستقل به دور دوم انتخابات راه‌یافتند که براین اساس مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بعد از تائید نتایج نخستین مرحله از سوی شورای نگهبان و با اعلام شورا در در 51 حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد.

    توضیح: در جدول زیر نمایندگان منتخب اصولگرا با رنگ زرد، نمایندگان منتخب اصلاح‌طلب با رنگ آبی، نمایندگان منتخب اعتدال‌گرا با رنگ بنفش و نمایندگان مستقل بدون رنگ مشخص شده است.

    ردیف حوزه انتخابیه نام و نام خانوادگی گرایش‌های سیاسی
    1 تبریز، آذرشهر و اسکو

    احمدعلیرضا بیگی

    مسعود پزشکیان

     

    " انتخاب نفرات سوم، چهارم، پنجم و ششم به مرحله دوم کشیده شد."

     

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    ----------

    ----------

    ----------

    ----------

    2 مراغه و عجب‌شیر

    حسین زاده

    دواتگری

    "انتخابات به مرحله دوم کشیده شد."

    اصولگرا
    3 مرند و جلفا

    شافعی

    حسن‌نژاد

    دور دوم
    4 اهر و هریس

    حسینیان

    عبدالهی

    دور دوم
    5 میانه

    یعقوب شهریاری

    فردین فرمند

    اصولگرا

    مستقل

    6 سراب

    نصیر پور

    داوودی

    دور دوم
    7 بناب اعزازی اصولگرا
    8 شبستر

    علیلو

    آقاپور

    دور دوم
    9 ملکان سلمان خدادادی اصولگرا
    10 کلیبر، خداآفرین و هوراند ولی‌ الله قلی‌زاده اصولگرا
    11 بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل
    12 هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل
    13 ورزقان رضا علیزاده اصولگرا
    14 ارومیه

    قاضی‌پور

    "انتخاب نفر دوم و سوم به مرحله دوم کشیده شد."

    اصولگرا

    ----------

    ----------

    15 بوکان قسیم عثمانی اعتدال‌گرا
    16 پیرانشهر و سردشت رسول خضری مستقل
    17 خوی و چایپاره تقی کبیری اصولگرا
    18 سلماس

    رسول جلایر

    شهروز برزگر

    دور دوم
    19 ماکو، چالدران، پلدشت و شوط

    شریف‌پور

    اکبرزاده

    دور دوم
    20 مهاباد محمودزاده مستقل
    21 میاندواب و شاهین‌دژ و تکاب

    عیسی‌زاده

    هاشمی

    میرزایی

    محبی‌نیا

    دور دوم
    22 نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب
    23

    اردبیل، نمین و نیر

    صدیف بدری

    رضا کریمی

    "انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد."

    اصولگرا

    اعتدال‌گرا

    ----------

    24 پارس‌آباد و بیله‌سوار

    ایرج بیگدل‌لو

    شکور پورحسین

    دور دوم
    25 خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا
    26 گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب
    27 مشگین‌شهر ولی ملکی مستقل
    28 اصفهان

    حمیدرضا فولادگر

    احمد سالک

    ناهید تاج‌الدین

    مینو خالقی

    حیدر علی‌عابدی

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    29 نائین و خور و بیانک عباسعلی پوربافرانی مستقل
    30 نطنز، بادرود و قمصر مرتضی صفاری اصولگرا
    31 فلاورجان موسوی لارگانی اصولگرا
    32 اردستان سیدصادق طباطبایی‌نژاد اصولگرا
    33 نجف‌آباد و تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا
    34 مبارکه زهرا سعیدی مستقل
    35 خوانسار و گلپایگان بختیار اصلاح‌طلب
    36 شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسین‌علی حاجی‌دلیگانی اصولگرا
    37 فریدون شهر، فریدن و چادگان اکبر ترکی اصولگرا
    38 شهرضا و دهاقان

    حجت‌الاسلام آقایی

    سمیه محمودی

    دور دوم
    39 لنجان محسن کوهکن اصولگرا
    40 سمیرم

    سلیمی

    جعفری

    دور دوم
    41 کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی‌نژاد اصولگرا
    42 خمینی‌شهر سید جواد ابطحی اصولگرا
    43 البرز

    عزیز اکبریان

    محمد جواد کولیوند

    اصولگرا

    مستقل

    44 ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان محمود بهمنی اصولگرا
    45 ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران

    جلال میرزایی

    لطیف صادقی

    سلام امینی

    سارا فلاحی

    دور دوم
    46 دهلران، دره‌شهر و آبدانان

    شادمهر کاظم‌زاده

    علی محمد احمدی

    "انتخابات به مرحله دوم کشیده شد."

    مستقل
    47 بوشهر، گناوه و دیلم حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب
    48 دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری اصولگرا
    49 کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اعتدال‌گرا
    50 دشتستان محمدباقر سعادت اعتدال‌گرا
    51 تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس --------- ---------
    52 پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب
    53 دماوند و فیروزکوه

    سید احمد رسولی‌نژاد

    قاسم میرزایی نیکو

    دور دوم
    54 رباط‌کریم و بهارستان

    حجت‌الاسلام نوروزی

    ابراهیم نکو

    دور دوم
    55 شهریار، قدس و ملارد

    حسین گروسی

    محمد محمودی شاه‌نشین

    دور دوم
    56 ورامین، پیشوا و قرچک سید حسین نقوی‌حسینی اصولگرا
    57 شهرکرد اردشیر نوریان اصلاح‌طلب
    58 اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

    علی کاظمی

    قدرت‌الله حمزه

    دور دوم
    59 بروجن

    خدیجه ربیعی

    علی نادری‌فرد

    دور دوم
    60 لردگان محمد خالدی اصلاح‌طلب
    61 بیرجند و درمیان حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی اصولگرا
    62 نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا
    63 قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا
    64 فردوس، سرایان و طبس امیر حسنخانی اصولگرا
    65 مشهدمقدس و کلات

    امیرحسین قاضی‌زاده

    حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر

    حجت‌الاسلام حسین‌زاده‌بحرینی

    رضا شیران‌خراسانی

    جواد کریمی‌قدوسی

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصولگرا

    66 تربت‌جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب
    67 تربت‌حیدریه و مه‌ولات

    ابوالقاسم خسروی

    باستانی

    دور دوم
    68 چناران و بینالود محمد دهقان اصولگرا
    69 خواف و رشتخوار نگهبان سلامی اصلاح‌طلب
    70 درگز حاتمیان اصلاح‌طلب
    71 سبزوار، جغتای و جوین

    مقصودی

    سبحانی‌فر

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    72 فریمان، سرخس و بخش‌های احمد‌آباد و رضویه احسان قاضی‌زاده اصولگرا
    73 قوچان و فاروج هادی شوشتری اصلاح‌طلب
    74 کاشمر و خلیل‌آباد و بردسکن بنیادی اصلاح‌طلب
    75 گناباد و بجستان حمید بنایی مستقل
    76 نیشابور و تخت‌جلگه

    هاجر چنارانی

    حمید گرمابی

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    77 بجنورد، مانه و سملقان و جاجرم

    علی اکبری

    علی قربانی

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    78 اسفراین هادی قوامی اصولگرا
    79 شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل
    80 اهواز

    همایون یوسفی

    جواد کاظم‌نسب

    علی ساری

    سید شریف حسینی

    شکر خدا موسوی

    شبیب جویجری

    دور دوم
    81 آبادان

    عامر کعبی

    جلیل مختار

    "انتخاب نفر سوم به مرحله دوم کشیده شد."

    مستقل

    مستقل

    ----------

    82 اندیمشک فریدون حسن‌وند اصولگرا
    83 ایذه و باغملک

    سید هادی طباطبایی

    هدایت‌الله خادمی

    دور دوم
    84 بهبهان

    محمودرضا ضرغامی

    حبیب‌الله کشت‌زر

    "انتخابات به مرحله دوم کشیده شد."

    اصلاح‌طلب
    85 خرمشهر عبدالله سامری مستقل
    86 دزفول پاپی اصولگرا
    87 دشت‌آزادگان و هویزه قاسم ساعدی اصولگرا
    88 رامهرمز و رامشیر اقبال محمدیان اصولگرا
    89 شادگان مجید ناصری‌نژاد اصولگرا
    90 شوش سید راضی نوری اصولگرا
    91 شوشتر و گتوند سهراب گیلانی اصولگرا
    92 مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

    علی عسگر ظاهری

    علیرضا ور ناصری

    دور دوم
    93 ماهشهر و امیدیه

    حبیب آغاجری

    دژمان

    دور دوم
    94 زنجان و طارم

    فریدون احمدی

    سید افضل موسوی

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    95 ابهر و خرمدره

    محمدرضا خان‌محمدی

    محمد عزیزی

    "انتخابات به مرحله دوم کشیده شد."

    اصولگرا
    96 خدابنده

    سید البرز حسینی

    احمد بیگدلی

    دور دوم
    97 ماهنشان و ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق سید مرتضی خاتمی مستقل
    98 سمنان و مهدی‌شهر احمد همتی اصلاح‌طلب
    99 دامغان ابوالفضل حسن بیگی مستقل
    100 شاهرود سید حسن حسینی شاهرودی اصولگرا
    101 گرمسار

    غلامرضا کاتب

    مستقل

    102 زاهدان

    حسینعلی شهریاری

    علیم یارمحمدی

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    103 ایرانشهر، سرباز، دلگان، بخش‌های فنوج و لاشاروبنت و آشار محمدنعیم امینی‌فرد مستقل
    104 چابهار، نیک‌شهر و کنارک ایران‌نژاد اصولگرا
    105 خاش و بخش‌های نصرت آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا
    106 زابل، زهک و میانکنگی

    حبیب‌الله دهمرده

    احمدعلی کیخا

    اصولگرا

    اصلاح‌طلب

    107 سراوان، سیب و سوران و زابلی در ازهی مستقل
    108 شیراز

    بهرام پارسایی

    فرج‌الله رجبی

    مسعود رضایی

    "انتخاب نفر چهارم به دور دوم کشیده شد."

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    ----------

    109 فیروزآباد کرم‌پور اصلاح‌طلب
    110 نورآباد ممسنی

    مرادی

    گودرزی

    دور دوم
    111 مرودشت محمدمهدی برومندی اصولگرا
    112 خرامه داریوش اسماعیلی اصولگرا
    113 آباده زارع اصولگرا
    114 جهرم محمدرضا رضایی اصولگرا
    115 لارستان جمشید جعفرپور اصولگرا
    116 لامرد علوی اصلاح‌طلب
    117 فسا جمالی نوبندگانی اصولگرا
    118 اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب
    119 سپیدان خادم اصلاح‌طلب
    120 داراب

    عسگری

    انصاری

    دور دوم
    121 کازرون رضازاده مستقل
    122 نی‌ریز و استهبان

    فرهاد طهماسبی

    اصغر مسعودی

    دور دوم
    123 قزوین، آبیک و البرز

    سیده حمیده زرآبادی

    داوود محمدی

    اصلاح‌طلب

    مستقل

    124 بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب
    125 تاکستان بهمن طاهرخانی اصلاح‌طلب
    126 قم

    احمد امیرآبادی‌فراهانی

    علی لاریجانی

    حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصولگرا

    127 سنندج، دیواندره و کامیاران

    سید مهدی فرشادان

    "انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد."

    مستقل

    ----------

    128 بیجار حمدالله کریمی مستقل
    129 سقز و بانه محسن بیگلری مستقل
    130 قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل
    131 مریوان و سروآباد

    منصور مرادی

    امید کریمیان

    "انتخابات به دور دوم کشیده شد."

    مستقل
    132 کرمان و راور

    محمدرضا پورابراهیمی

    محمدمهدی زاهدی

    اصولگرا

    اصولگرا

    133 بافت بختیاری اصلاح‌طلب
    134 بم و ریگان نیکزادی اصلاح‌طلب
    135 جیرفت و عنبر‌آباد کمالی‌پور اعتدال‌گرا
    136 رفسنجان محمد انارکی اصلاح‌طلب
    137 زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اصلاح‌طلب
    138 سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور بیلگری اعتدال‌گرا
    139 شهر بابک علی اسدی اصلاح‌طلب
    140 کهنوج و منوجان و رودبار جنوب و قلعه گنج حمزه‌ای اصلاح‌طلب
    141 کرمانشاه

    عبدالرضا مصری

    سید قاسم جاسمی

     "انتخاب نفر سوم به دور دوم کشیده شد."

    اصولگرا

    اصولگرا

    ----------

    142 اسلام‌آباد غرب و دالاهو حشمت‌الله فلاحت‌پیشه اصولگرا
    143 پاوه،  جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر شهاب نادری اصولگرا
    144 سنقر و کلیایی

    حجت‌الاسلام سید جواد حسینی‌کیا

    محمد رستگار

    دور دوم
    145 قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب فرهاد تجری اصولگرا
    146 کنگاور، صحنه و هرسین حسین سلیمانی اصولگرا
    147 بویراحمد و دنا غلام‌محمد زارعی اصلاح‌طلب
    148 کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده عدل هاشمی اصولگرا
    149 گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب
    150 گرگان و آق‌قلا

    سید علی طاهری

    عبدالغفور امان‌زاده

    نورمحمد تربتی‌نژاد

    نبی‌زهرا جریبی

    دور دوم
    151 رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا
    152 علی‌آباد قره‌خانی مستقل
    153 کردکوی و ترکمن و بندرگز

    رحمت‌الله جلالی

    رامین نور قلی‌پور

    دور دوم
    154 گنبدکاووس قره‌جه طیار اصلاح‌طلب
    155 مینودشت و کلاله و مراوه تپه

    نجیب حسینی

    شهرام کوسه‌غراوی

    دور دوم
    156 رشت

    غلامعلی جعفرزاده

    "انتخاب نفر دوم و سوم به دور دوم کشیده شد."

    اصلاح‌طلب

    ----------

    ----------

    157 آستارا داداشی مستقل
    158 آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی اصولگرا
    159 بندرانزلی خسته‌بند اصولگرا
    160 رودبار صمد مرعشی اصولگرا
    161 رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا
    162 صومعه‌سرا دلخوش اصولگرا
    163 تالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا
    164 لاهیجان و سیاهکل ذبیح نیک‌فر اصولگرا
    165 فومن و شفت مهدی افتخاری اصلاح‌طلب
    166 لنگرود لاهوتی اصلاح‌طلب
    167 بروجرد

    علاءالدین بروجردی

    هادی مقدسی

    عباس گودرزی

    قاطمه مقصودی

    دور دوم
    168 الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا
    169 پلدختر حمیدرضا کاظمی اصولگرا
    170 خرم‌آباد و دوره

    محمد بیرانوند

    مرتضی محمودوند

    محمدرضا ملک‌شاهی‌راد

    اعظم محمدنیا

    دور دوم
    171 دلفان و سلسله علی رستمیان مستقل
    172 دورود و ازنا

    حسین گودرزی

    مجید کیان‌پور

    دور دوم
    173 کوهدشت اله‌یار ملکشاهی اعتدال‌گرا
    174 ساری و میاندورود

    یوسف‌نژاد

    دامادی

    اصلاح‌طلب

    اصلاح‌طلب

    175 بهشهر علی محمد شاعری اصولگرا
    176 قائم‌شهر

    عبدالله رضیان

    "انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد."

    اصلاح‌طلب

    ----------

    177 بابل

    علی نجفی‌خوشرودی

    "انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد."

    اعتدال‌گرا

    ----------

    178 آمل یوسفیان ملا مستقل
    179 نور و محمودآباد علی اسماعیلی اصلاح‌طلب
    180 چالوس و کلاردشت قاسم احمدی‌لاشکی اصلاح‌طلب
    181 بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا
    182 تنکابن، عباس‌آباد و رامسر شمس‌الله شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب
    183 اراک، کمیجان و خنداب

    علی‌اکبر کریمی

    "انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد."

    اصولگرا

    ----------

    184 تفرش و آشتیان سید محمد حسینی مستقل
    185 خمین ابراهیم رضایی اصولگرا
    186 ساوه و زرندیه

    شهلا میرگلو بیات

    محمدرضا منصوری

    دور دوم
    187 شازند

    غفاری

    ابراهیمی

    دور دوم
    188 محلات و دلیجان سلیمی اصولگرا
    189 بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و بندر خمیر

    حسین هاشمی تختی

    محمد آشوری

    احمد مرادی

    اصولگرا

    اصولگرا

    اصولگرا

    190 میناب، رودان، سیریک، جاسک و بشاگرد مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب
    191 بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش

    احمد جباری

    خالد زمزم‌نژاد

    دور دوم
    192 همدان

    حمیدرضا حاجی‌بابایی

    امیر خجسته

    اصولگرا

    اصولگرا

    193 اسدآباد رنجبرزاده اصولگرا
    194 بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار اصولگرا
    195 تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا
    196 رزن

    حسن لطفی

    عطا‌الله سلطانی صبور

    دور دوم
    197 ملایر

    محمد کاظمی

    "انتخاب نفر دوم به دور دوم کشیده شد."

    اصلاح‌طلب

    ----------

    198 نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا
    199 یزد و اشکذر ابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب
    200 اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب
    201 مبید و تفت کمال دهقانی اصلاح‌طلب
    202 مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق

    محمدرضا بابایی

    صباغیان

    دور دوم
    203 زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل
    204 کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل
    205 مسیحیان آشوری و کلدانی بت‌کلیا مستقل
    206 مسیحیان ارمنی شمال ایران کارن‌خانلری مستقل
    207 مسیحیان ارمنی جنوب ایران ژرژیک آبرامیان مستقل

     

    منبع : پایگاه خبری حامیان ولایت

    مرتبط ها
    نظرات بینندگان
    نظرات شما